Препарати ZMA вже деякий час доступні на ринку дієтичних добавок. Хоча їх назва може здатися досить загадковою, в ній немає нічого надзвичайного, але ефект від препаратів такого типу може бути неоціненним. Не тільки для спортсменів і фізично активних людей, але і для людей, які мають проблеми з засипанням і т. д. Тому варто уважніше придивитися до таких БАД, як ZMA.

ZMA – що це?

Формула ZMA – це комбінація цинку та магнію в найбільш засвоюваній формі, яка часто доповнюється вітаміном B6. Його основне завдання – підтримка організму в тривалих і інтенсивних тренуваннях, підвищення працездатності організму, забезпечення гомеостазу (в тому числі гормонального). Не варто дивуватися тому, що цей тип препаратів стає все більш популярним.

Яких ефектів можна очікувати від використання ZMA?

Незважаючи на те, що ZMA призначений для підтримки переважно фізично активних людей у ​​їхніх тренувальних рішеннях і цілях, добавки цього типу препарату приносять низку різних переваг, які важливі абсолютно для всіх. Регулярне споживання цинку, магнію та найбільш часто доданого вітаміну B6 призведе до:

  • Підтримка нервової, імунної та кровоносної систем;
  • Поліпшення стану шкіри, нігтів і волосся;
  • Краща регенерація організму після тренувань;
  • Покращення якості сну;
  • Підтримання належного рівня тестостерону в крові.

Крім того, добавки ZMA можуть ефективно захищати організм від наслідків окислювального стресу, який має руйнівний вплив на організм.

У яких ситуаціях рекомендується прийом добавок ZMA?

Дієтичні добавки з формулою ZMA рекомендовані в першу чергу людям з високими фізичними навантаженнями, тим, хто фізично працює і змушений дихати забрудненим повітрям. У таких випадках добавки ZMA допомагають усунути відчуття втоми та прискорити регенерацію організму, одночасно піклуючись про імунну та нервову системи.

Варто також підкреслити, що цей тип препаратів також можна призначати людям, які мають проблеми зі сном, коли він занадто короткий або коли їм просто важко заснути. Крім того, формула ZMA особливо рекомендована чоловікам, які мають проблеми з підтримкою тестостерону на належному рівні. Добавки цього типу допомагають підвищити цей гормон до оптимального рівня в організмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *