Коли настає осінньо-зимовий період, організм людини стає більш схильним до всіляких інфекцій і захворювань. Серед інших через те, що низькі температури сприяють поширенню всіх видів вірусів і бактерій. Однак все частіше це пов’язують з тим, що наше тіло меншою мірою або навіть зовсім не піддається впливу сонячного світла, а це необхідно для правильного вироблення вітаміну D в організмі.

Вітамін D має значний вплив на організм людини, в тому числі: з точки зору імунної системи. Однак, згідно з багатьма думками, переважна більшість населення нашого географічного регіону піддається дефіциту вітаміну D, саме через менший вплив сонячного світла на організм в осінньо-зимовий період. Однак сонячна радіація необхідна для т. зв синтез шкіри, в результаті якого виробляється вітамін D. Тож як забезпечити його належний рівень в організмі і, як наслідок, хороший імунітет?

Вітамін D восени і взимку – що варто знати?

Вітамін D все частіше пов’язують із сезонним характером захворюваності на грип та збільшенням кількості випадків усіх видів захворювань серед населення в осінньо-зимовий період. З цієї причини дієтичні добавки, багаті вітаміном D, стають все більш популярними, оскільки вони призначені для нормалізації його рівня в організмі та, таким чином, сприяють, серед іншого: для кращого імунітету. Через поширеність подібних проблем зі здоров’ям варто перевірити власний організм, чи не страждаєте ви від дефіциту вітаміну D, і при необхідності почати приймати цінні добавки.

Однак варто пам’ятати, що вітамін D важливий не тільки з точки зору імунітету, а й з багатьох інших аспектів. Досить зазначити, що він впливає на правильний розвиток опорно-рухового апарату, що особливо важливо для дітей, і може запобігти виникненню рахіту. Більш того, вітамін D також відповідає за т.зв метаболізм кальцію і фосфатів в організмі, а отже, впливає на їх засвоєння та надходження, що також впливає на стан кісток, зубів, суглобів, а також м’язів.

Чому вітамін D3 так важливий взимку?

Усе завдяки вже згаданому факту, що найбагатшим його джерелом для нас є т. зв шкірний синтез. Це відбувається лише тоді, коли якомога більша поверхня шкіри піддається впливу сонячного випромінювання. Однак важливий також кут падіння променів і, отже, час доби. Однак це найбільш корисно рано вдень наприкінці весни та влітку. Неважко здогадатися, що це дуже ускладнює, адже переважна більшість людей у ​​цей час перебуває вдома – у школі, офісі тощо.

Тоді як у весняно-літній період ще можна належним чином подбати про синтез шкіри у вихідні дні, під час відпустки тощо. З приходом осені та зими стає все менше сонячних днів, що значно знижує здатність виробляти вітамін D Однак його джерел у їжі недостатньо для задоволення всіх потреб без адекватної підтримки синтезу шкіри.

Тому все більше людей рекомендують в осінньо-зимовий період додатково приймати вітамін D, який значно підвищує імунні сили організму. Однак варто купувати цінні БАД в офіційних джерелах продажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *