Зір, як одне з органів чуття людини, вимагає належного догляду, щоб воно могло нормально функціонувати протягом багатьох років. Очі – орган зору – одне з найбільш іннервованих місць в організмі людини. Для належного функціонування їм потрібна певна кількість різних речовин і сполук. Наприклад, дефіцит вітаміну А може спричинити порушення зору після настання темряви, тобто т.зв куряча сліпота. Це лише підкреслює, наскільки складний не тільки орган зору, а й весь організм людини.

Звичайно, як і в багатьох інших випадках, все зведеться до дієти. Якщо він правильно збалансований і забезпечує всі необхідні поживні цінності, проблем не виникне. Однак вони можуть з’явитися під час різних інфекцій або захворювань, які вносять аномалії в організм, і таким чином ви можете втратити, наприклад, велику кількість вітамінів і мінералів. У таких випадках дієтичні добавки є неоціненною допомогою, а також можуть допомогти при проблемах із зором.

Які вітаміни та мінерали забезпечують правильну роботу зору?

Найпопулярніша відповідь вже була дана раніше – вітамін А. Він впливає на сітківку ока, а також є сильним антиоксидантом. Це означає, що він захищає організм від впливу шкідливих вільних радикалів, які прискорюють процес старіння та викликають багато небезпечних захворювань, включаючи рак. Однак це не єдина речовина, яка має оздоровчу дію на зір, про що ще варто пам’ятати?

  • Вітамін D – є регулятором тиску очного яблука;
  • Вітамін Е – теж антиоксидант. Він забезпечує правильну роботу очей і захищає від пошкодження кровоносних судин. Крім того, це забезпечує ефективність і гостроту зору.
  • Вітамін С – також є сильним антиоксидантом і зміцнює стінки кровоносних судин. Він є регулятором так званого виробничого процесу. слізна плівка.
  • Лютеїн – також має антиоксидантні властивості. Він працює як очний фільтр, захищаючи фоторецептори від ультрафіолетового випромінювання.

Це лише кілька прикладів речовин, які цінуються, зокрема: за оздоровчим впливом на орган зору. Їх використовують для лікування різних захворювань, недуг і захворювань очей, що тільки підкреслює їх важливість.

Які ще БАДи цінні для очей?

Хоча вищезазначені вітаміни та лютеїн є одними з найбільш часто використовуваних засобів для боротьби із проблемами зору, їх дефіцит не завжди вкаже на справжню причину. Це лише підкреслює той факт, що завжди найбезпечніше звернутися за порадою до лікаря, особливо коли йдеться про такий важливий орган, як очі.

Однак варто знати, які ще БАДи можуть бути корисними, в тому числі для профілактики та захисту очей. На цю тему ведеться багато розмов, зокрема: про омега-3 жирні кислоти, які відповідають за регуляцію артеріального тиску, що важливо для наших очей. Крім того, зеаксантин разом з лютеїном відповідає за захист кришталика ока і макули. Варто пам’ятати про ці речовини, особливо якщо ви відчуваєте проблеми із зором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *