Проблеми з травленням бувають у всіх, і причини їх можуть бути абсолютно різними. Однак найчастіше це пов’язано з неправильним харчуванням, шкідливими звичками в їжі або просто з дефіцитом одного з поживних речовин, важливих для травної системи. Тут варто зазначити, що якщо причиною є невідповідна дієта, використання дієтичних добавок або навіть ліків принесе лише короткочасний ефект.

Тому найголовніше – змінити спосіб життя. Почати слід зі зміни харчових звичок і переходу на збалансоване харчування, а потім шукати відповідну фізичну активність, яка також впливає на травну систему. Якщо симптоми не зникають, проблема може бути пов’язана з дефіцитом однієї (або кількох) поживних речовин, і дієтичні добавки можуть допомогти в цьому. Однак варто пам’ятати, що завжди безпечніше проконсультуватися зі своїм здоров’ям у фахівця.

Способи поліпшення травлення

Основним питанням у цьому питанні має бути правильно проведений «іспит совісті». Варто прийняти збалансовану та здорову дієту, відмовитися від стимуляторів (алкоголь, сигарети тощо), а потім також подбати про відповідну частку щоденної фізичної активності. Це не обов’язково щодня тренуватися в тренажерному залі, але якщо у вас сидяча робота, варто прогулятися, що також може допомогти впоратися з проблемами травлення.

Регулярність прийомів їжі, а також їх легка засвоюваність і неспішне вживання все ж можуть не принести очікуваних результатів. Також варто перевірити кількість випитих напоїв протягом дня (2 літри на день), а також важливо пити теплі (наприклад, кава, чай). Також можуть допомогти настої таких трав, як фенхель, ромашка або м’ята.

Які БАДи можуть допомогти при проблемах з травленням?

Насправді БАДи для поліпшення травлення є часто використовуваними засобами, і їх досить багато. Однак варто поглянути на деякі з найпопулярніших з них, щоб дізнатися, чи користувалися ви коли-небудь із них і які можуть принести вам довгоочікуване полегшення. Що це за препарати?

  • Куркума – серед її численних оздоровчих властивостей ви також можете знайти допомогу при проблемах з травленням. Він покращує роботу травної системи, стимулюючи організм виділяти травні ферменти.
  • Солодка – має профілактичні властивості проти виразки шлунка і раку шлунково-кишкового тракту. Має протизапальну та регенеруючу дію на слизову оболонку кишечника та шлунка, сприяє регенерації всього організму після харчових отруєнь тощо.
  • Берберин – допомагає підтримувати належний рівень глюкози в крові, а також є антиоксидантом. При проблемах з травленням він розслаблює гладку мускулатуру (в тому числі слизової оболонки кишечника) і таким чином допомагає полегшити біль у животі. Він покращує процеси перетравлення жирів, а також має протизапальні властивості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *