Бета-аланін все частіше можна знайти в різних місцях. Випускається у вигляді монопрепарату, а також є інгредієнтом дієтичних добавок з багатим і багатокомпонентним складом. Цікаво, що він набагато більш популярний і охоче використовується серед професійних спортсменів. В основному в силових видах спорту, але все частіше можна почути про його використання і в видах спорту на витривалість.

Найважливішим є той факт, що бета-аланін класифікується як добавка перед тренуванням і призначена, серед іншого, для підтримки організму. для потреб нарощування м’язової маси вашого тіла. Однак, як і у випадку з багатьма іншими препаратами, у випадку з бета-аланіном ви можете запитати, чи дійсно варто його використовувати? Який вплив бета-аланіну на організм? Усе це робить безперечно варто придивитися до цього питання уважніше – хто знає? Можливо, саме бета-аланіну не вистачає вашому тренуванню?

Переваги використання бета-аланіну

На самому початку варто чітко зазначити, що бета-аланін є однією з ендогенних амінокислот, тобто тих, які організм людини здатний синтезувати самостійно. Таким чином, це речовина, яка природним чином міститься в організмі людини, але її кількість не відповідає бажаній користі, тому її доповнення є необхідним для очікуваного ефекту. Перш за все, бета-аланін покликаний підвищити працездатність нашого організму під час тренувань, а значить, підвищити їх ефективність. Але що робить це можливим?

Своєю дією бета-аланін зобов’язаний здатності впливати на рівень карнозину в м’язах. Чому це так важливо? Це пов’язано з тим, що карнозин допомагає підтримувати правильний рН у м’язах, який за нормальних умов знижується під час фізичних вправ. В результаті виробляється менше молочної кислоти, що сприяє нарощуванню м’язової маси і більш швидкому відновленню організму після тренувань.

Бета-аланін також допомагає зменшити відчуття втоми під час тренувань, що робить його цінною підтримкою для організму, особливо при силових тренуваннях. Безсумнівно, це робить бета-аланін цікавою підтримкою для нарощування м’язової маси.

Чи варто використовувати бета-аланін?

Кожен напевно відповість на це питання сам. Саме знання свого тіла, а також знання дієти, тренувальних цілей і звичок дозволяє вибрати найбільш підходящий набір добавок, який підвищить ефективність ваших тренувань. Звичайно, завжди найбезпечніше проконсультуватися з лікарем або дієтологом, який, завдяки своїм професійним знанням, порадить найбезпечніше та найефективніше рішення.

Без сумніву, бета-аланін є цінною добавкою перед тренуванням, вплив якої важко ігнорувати. Однак варто пам’ятати, що його також можна поєднувати з іншими дієтичними добавками, щоб зробити ефект від тренувань ще більш помітним. Дуже часто люди, які вживають бета-аланін, також прагнуть до креатину, цінність якого не потрібно переконувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *